Až 500 eur za tip
Karol Vandlik, RSc.

Karol Vandlik, RSc.

konateľ

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskumluvim česky

Karol Vandlík je skúsený realitný maklér s osemnásťročnou praxou v Žiline, ktorý svoju kariéru v podnikaní začínal v oblasti predaja fotoaparátov a spotrebných batérií. V roku 2006 sa rozhodol pre zmenu a vstúpil do realitného sektora, kde úspešne využíva svoju vášeň pre fotografovanie. Aj napriek výzvam veľkej ekonomickej krízy v roku 2008 dokázala jeho realitná kancelária 1. Reality Rent prekonať ťažké časy a udržať si pozíciu na trhu.
Karolov úspech sa opiera hlavne o jeho dlhoročné kontakty a skúsenosti. Vďaka nim pracuje predovšetkým na základe referencií a odporúčaní, pričom nezavrhne ani menšie obchody. Uvedomuje si, že dnešný predaj garáže môže v budúcnosti prerásť do lukratívnejšieho obchodu. Práve táto flexibilita a predvídavosť robia z Karola dôveryhodného a vyhľadávaného makléra.
Najväčšiu radosť mu však prináša samotná podstata práce realitného makléra – možnosť stretávať nových ľudí a objavovať neznáme miesta. Tieto aspekty mu poskytujú neustále nové impulzy a motiváciu v jeho profesii. Práca je preňho nielen povolaním, ale aj neustálym dobrodružstvom a objavovaním, čo z neho robí výnimočného makléra s osobitým prístupom k svojej práci.

Zobraziť 59 ponúk

Andrea Smetanová

Andrea Smetanová

Senior maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

Andrea Smetanová sa už viac ako dve desaťročia venuje rôznym aspektom obchodu a má bohaté skúsenosti v oblasti realitného trhu. Pôsobí v Žiline, kde si vybudovala pevné osobné aj profesionálne zázemie. Jej prvým krokom v realitnom svete bol prenájom malého bytu situovaného vedľa dobre známej žilinskej vinárne, čo sa udialo v čase, keď ešte prevládali tradičné inzeráty v tlači.
Andrea zdôrazňuje, že pocity z úspešne zrealizovaných obchodov sú pre ňu hnacou silou v tejto profesii. Tieto pozitívne zážitky sú ešte umocnené, keď sa po rokoch ozvú spokojní klienti alebo známi s požiadavkou na ďalšie realitné služby, čo vníma ako dôkaz poctivej a kvalitnej práce.
V profesii realitnej maklérky musí byť Andrea vždy naladená na potreby a predstavy klienta, keďže niektorí majú záujem zostať v rodnej lokalite, zatiaľ čo iní hľadajú zmenu alebo nový začiatok. Tento individuálny prístup je neoddeliteľne spojený so životným štýlom a ambíciami klientov, ktoré formujú ich predstavy o ideálnom bývaní.

Zobraziť 70 ponúk

PaedDr. Mária Habčáková, RSc.

PaedDr. Mária Habčáková, RSc.

Senior maklér

hovorím po slovenskymówię po polskumluvim česky

Hnacím motorom sú spokojní klienti
Púť kariéry realitnej maklérky Márie sa začala už v období jej vysokoškolských štúdií v roku 2013. Vybrala si región Kysúc, kde pokračuje v živote a kariére. Už pri svojej prvej transakcii si uvedomila, že práca v realitách neobnáša len predaj nehnuteľností, ale tiež si vyžaduje rozsiahle znalosti v oblastiach ako geodézia, právo, ekonómia a dane. Táto výzva ju motivovala k ďalšiemu vzdelávaniu a rozširovaniu jej odborných znalostí.
O päť rokov neskôr našla svoje miesto v realitnej kancelárii 1. Reality Rent, kde mala príležitosť na neobmedzený osobný a odborný rast, čo si mimoriadne váži. Okrem profesionálneho zázemia tu našla aj podporné pracovné prostredie, ktoré považuje za svoju „pracovnú“ rodinu, a kde panuje kultúra vzájomnej podpory a motivácie.
Najväčšie uspokojenie Mária cíti, keď po podpísaní zmluvy sú obe strany spokojné a usmiaté. Vzhľadom na to, že realitné transakcie často predstavujú významné životné rozhodnutia pre jej klientov, považuje zodpovednosť a profesionalitu za nevyhnutné prvky svojho povolania. Pre Máriu nie je práca v realitách len zamestnaním, ale vníma ju ako svoje životné poslanie, kde každý deň prináša možnosť zmeniť niečí život k lepšiemu.

Zobraziť 138 ponúk

Dávid Chrenák

Dávid Chrenák

maklér

hovorím po slovenskymluvim česky

Pomáhať a byť oporou pri predaji

Dávidovo rozhodnutie vstúpiť do sveta realít, ovplyvnil samotný majiteľ 1. Reality Rent Karol Vandlík, lebo zo spoločných rozhovorov vyplynulo, že ide o zaujímavú prácu, hlavne pre niekoho, kto sa chce učiť a posúvať vpred.

Navyše, v realitnej oblasti nejde iba o samotný predaj či prenájom, ale byť nápomocný ľuďom, ktorí práve robia dôležité životné rozhodnutie. Dávid oceňuje, že práve on im môže byť v celom procese kúpi či predaja oporou.

Žilinu považuje za strategické miesto, z ktorého sa dá cestovať hneď niekoľkými smermi. V najbližšom okolí je obrovské množstvo možností na výlety do prírody ako aj na šport a preto toto mesto Dávid vníma ako moderné a stále sa rozvíjajúce vo všetkých oblastiach. Sám si tu plánuje splniť sen o rodinnom dome s jednoduchou záhradou, kde by si s manželkou užívali spoločné chvíle.

Zobraziť 20 ponúk

Milan Orlinský

Milan Orlinský

Senior maklér

hovorím po slovenskymluvim česky

Citát: „Žilinský región má krásnu prírodu, infraštruktúru, slušnú zamestnanosť. A to je podstatné.“

Milan Orlinský odštartoval kariéru realitného makléra v roku 2013, keď trávil hodiny za počítačom a v teréne, aby zistil, čo všetko táto práca obnáša. Začalo sa mu dariť, obchody sa rozbehli a zistil, že tento typ sebarealizácie ho baví a napĺňa.

Na prvý obchod si ako každý maklér spomína veľmi dobre. Išlo o pozemok a hneď druhý klient, s ktorým bol na obhliadke, sa vyjadril že ho berie. To bol impulz, ktorý Milana presvedčil, že v realitách je správne. Pocit, keď sú obe strany spokojné, považuje za najlepší, lebo vždy má záujem, aby všetko bolo dohodnuté s predávajúcim aj kupujúcim korektným spôsobom a férovo.

Realitný svet, to je spoznávanie nových ľudí, oboznamovanie sa s rôznymi typmi bytov, druhmi domov, sledovanie meniacich sa podmienok. Trh sa mení a treba sa prispôsobiť. Našťastie Milan pôsobí v žilinskom regióne, kde je dobrá zamestnanosť, vybudovaná kvalitná infraštruktúra, v okolí krásnej prírody. Čiže radosť tu pracovať!

Zobraziť 4 ponuky

Dušan Knapec

Dušan Knapec

špecialista - majetkové vysporiadanie

mluvim česky

Zobraziť 47 ponúk

Denis Janečko

Denis Janečko

maklér

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Mám hlbokú spokojnosť a značnú vášeň pomáhať jednotlivcom pri nákupe nehnuteľnosti, čo mi poskytuje veľkú osobnú aj profesionálnu uspokojenie.
Denis Janečko sa môže pochváliť bohatými medzinárodnými skúsenosťami získanými počas niekoľkoročného pôsobenia v zahraničí, kde zastával viaceré manažérske pozície. Po návrate do Martina ho jedna zo známych osôb zoznámila so svetom realít, čo mu umožnilo takmer ihneď úspešne zrealizovať predaj bytu jeho najbližšieho priateľa.
Janečko vníma oblasť nehnuteľností ako mimoriadne fascinujúcu a prácu v tomto sektore ako neobyčajne flexibilnú. Má predovšetkým veľkú záľubu v akvizícii nových nehnuteľností a objektov pre svoje portfólio, čo mu poskytuje jedinečnú príležitosť spoznávať nové osobnosti a preskúmavať rôzne lokality. Okrem toho ho napĺňa pocitom hlbokého uspokojenia, keď môže klientom asistovať pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.
Pre Dennisa je regionálny trh obzvlášť atraktívny, nakoľko tu má pevné korene, rozsiahle lokálne znalosti a široké kontakty. Prednostne sa orientuje na komerčné priestory v centrálnych oblastiach mesta a byty. Súkromne by však preferoval bývanie na okraji mesta v rodinnom dome so širokou záhradou, čo odráža jeho hlbokú lásku k prírode.

Zobraziť 1 ponuku

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.