Až 500 eur za tip
Karol Vandlik, RSc.

Karol Vandlik, RSc.

konateľ

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskumluvim česky

Pred dvadsiatimi rokmi bol Karol Vandlík v Žiline spájaný s predajom fotoaparátov a spotrebných batérii. V roku 2006 presedlal na oblasť realít, kde môže svoju záľubu vo fotografovaní naďalej využívať. Aj keď v roku 2008 nastala veľká ekonomická kríza a zasiahla aj predaj nehnuteľností, realitná kancelária 1. Reality Rent ťažké časy zvládla.

Karol čerpá hlavne zo svojich dlhoročných kontaktov. Po rokoch skúseností pracuje na základe referencií a odporúčaní a neodmietne aj drobný obchod, lebo niekto dnes predáva iba garáž, ale o rok to môže byť niečo lukratívnejšie.

A prečo ho práca realitného makléra baví najviac? Noví ľudia, ktorých by inak nestretol, nové miesta, ktoré by inak nemal dôvod navštíviť a spoznať.

Zobraziť 58 ponúk

Andrea Smetanová

Andrea Smetanová

Senior maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийJa govorim srbskimówię po polskuIo parlo ItalianoI speak englishmluvim česky

Andrea Smetanová sa už 26 rokov zaoberá rôznymi druhmi obchodu. Pôsobí v Žiline, kde má vybudované osobné aj pracovné zázemie. Jej prvým realitným prípadom bol prenájom malého bytu vedľa známej žilinskej vinárne v dobe, keď ešte fungovali inzeráty v novinách.

Sama tvrdí, že pocity z úspešne zrealizovaných obchodov sú hnacou silou tejto práce. Pozitíva sa ešte umocňujú, ak sa po rokoch ozývajú klienti alebo známi, že opäť potrebujú realitné služby, lebo na tom vidieť, že si svoju prácu robí poctivo.

V profesii realitnej maklérky musí byť Andrea naladená na klienta, lebo niekto chce zostať na mieste, kde sa narodil, iný chce urobiť vo svojom živote väčšiu zmenu. Všetko súvisí so životným štýlom a ambíciami a od toho sa odvíjajú aj predstavy o bývaní.

Zobraziť 52 ponúk

PaedDr. Mária Habčáková, RSc.

PaedDr. Mária Habčáková, RSc.

Senior maklér

hovorím po slovenskymówię po polskumluvim česky

Hnacím motorom sú spokojní klienti

K práci realitnej maklérky sa dostala už počas štúdia na vysokej škole v roku 2013. Jej regiónom sa stali Kysuce, kde aj žije. Hneď pri prvom obchode pochopila, že táto práca nie je iba o predaji nehnuteľností, ale aj o znalostiach z oblasti geodézie, práva, ekonomiky či daní. Keďže má odvahu, chcela vedieť viac.

O 5 rokov neskôr zakotvila v realitnej kancelárii 1. Reality Rent, kde sa môže neobmedzene rozvíjať, čo si veľmi cení, rovnako ako voľnosť a priestor na sebarealizáciu. Okrem zázemia tu našla aj akúsi „pracovnú“ rodinu, ktorá sa navzájom podporuje a dodáva si energiu.

Najlepší pocit zadosťučinenia u Márie prichádza vtedy, keď sú po podpise zmluvy obe strany spokojné. Keďže často ide o životné kroky klientov, na mieste je zodpovednosť a profesionalita. Reality nie sú len práca, Mária to považuje za svoje poslanie.

Zobraziť 115 ponúk

Dávid Chrenák

Dávid Chrenák

maklér

hovorím po slovenskymluvim česky

Pomáhať a byť oporou pri predaji

Dávidovo rozhodnutie vstúpiť do sveta realít, ovplyvnil samotný majiteľ 1. Reality Rent Karol Vandlík, lebo zo spoločných rozhovorov vyplynulo, že ide o zaujímavú prácu, hlavne pre niekoho, kto sa chce učiť a posúvať vpred.

Navyše, v realitnej oblasti nejde iba o samotný predaj či prenájom, ale byť nápomocný ľuďom, ktorí práve robia dôležité životné rozhodnutie. Dávid oceňuje, že práve on im môže byť v celom procese kúpi či predaja oporou.

Žilinu považuje za strategické miesto, z ktorého sa dá cestovať hneď niekoľkými smermi. V najbližšom okolí je obrovské množstvo možností na výlety do prírody ako aj na šport a preto toto mesto Dávid vníma ako moderné a stále sa rozvíjajúce vo všetkých oblastiach. Sám si tu plánuje splniť sen o rodinnom dome s jednoduchou záhradou, kde by si s manželkou užívali spoločné chvíle.

Zobraziť 29 ponúk

Milan Orlinský

Milan Orlinský

Senior maklér

hovorím po slovenskymluvim česky

Citát: „Žilinský región má krásnu prírodu, infraštruktúru, slušnú zamestnanosť. A to je podstatné.“

Milan Orlinský odštartoval kariéru realitného makléra v roku 2013, keď trávil hodiny za počítačom a v teréne, aby zistil, čo všetko táto práca obnáša. Začalo sa mu dariť, obchody sa rozbehli a zistil, že tento typ sebarealizácie ho baví a napĺňa.

Na prvý obchod si ako každý maklér spomína veľmi dobre. Išlo o pozemok a hneď druhý klient, s ktorým bol na obhliadke, sa vyjadril že ho berie. To bol impulz, ktorý Milana presvedčil, že v realitách je správne. Pocit, keď sú obe strany spokojné, považuje za najlepší, lebo vždy má záujem, aby všetko bolo dohodnuté s predávajúcim aj kupujúcim korektným spôsobom a férovo.

Realitný svet, to je spoznávanie nových ľudí, oboznamovanie sa s rôznymi typmi bytov, druhmi domov, sledovanie meniacich sa podmienok. Trh sa mení a treba sa prispôsobiť. Našťastie Milan pôsobí v žilinskom regióne, kde je dobrá zamestnanosť, vybudovaná kvalitná infraštruktúra, v okolí krásnej prírody. Čiže radosť tu pracovať!

Zobraziť 3 ponuky

Dušan Knapec

Dušan Knapec

špecialista - majetkové vysporiadanie

mluvim česky

Zobraziť 33 ponúk

Denis Janečko

Denis Janečko

maklér

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Baví ma pomáhať ľuďom s kúpou nehnuteľnosti

Denis Janečko pracoval niekoľko rokov v zahraničí, kde naberal manažérske skúsenosti vo viacerých pracovných pozíciách. Keď sa vrátil do Martina, známy ho priviedol k realitám a hneď o niekoľko dní aj predal byt svojho najlepšieho kamaráta.

On sám považuje túto oblasť za zaujímavú a samotnú prácu za veľmi flexibilnú. Najradšej naberá nové nehnuteľnosti a objekty do ponuky, lebo je to možnosť spoznávať nových ľudí a miesta. Teší ho však aj príjemný pocit, keď pomáha ľuďom s kúpou či predajom.

Región mu vyhovuje, lebo tu pozná veľa ľudí, okolie a miestne pomery. Denis sa zameriava hlavne na komerčné priestory v centre mesta a byty. Sám by však uprednostnil bývanie mimo mesta v rodinnom dome s väčšou záhradou, lebo má rád prírodu.

Zobraziť 5 ponúk

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.