Až 500 eur za tip

V realitnom svete sme doma. Realitná kancelária 1. Reality Rent vznikla ešte v roku 2006, kedy sa viac venovala výkupu a následnému predaju nehnuteľností. Týmto segmentom však zamávala finančná kríza v roku 2008, odkedy sa firma rozhodla venovať klasickej realitnej činnosti, čiže predaju a prenájmu nehnuteľností na severozápade Slovenska.

1.Reality Rent sa orientuje na realitný trh na severozápade Slovenska - Žilina, Čadca, Martin, Kysucké Nové Mesto i Bytča.

Najprv realitná kancelária fungovala na základe inzercie v tlačových médiách, v roku 2009 sa však rozhodla aj pre novú webovú stránku, profesionálny realitný softvér a postupne sa stala stabilnou súčasťou realitného trhu v Žiline a okolí. Vybudovala si silné meno vďaka spokojným klientom, ktorí jej služby odporúčajú ďalej a obracajú sa na našich realitných sprostredkovateľov vždy, keď potrebujú predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť.

Najväčším benefitom pre realitnú kanceláriu je to, keď žije z referencií a odporúčaní.

Osobné skúsenosti spokojných klientov sú na nezaplatenie, čo našim maklérom zabezpečuje exkluzívne nehnuteľnosti a výhradné zastúpenie pri predaji alebo prenájme. Na našu realitnú kanceláriu sa obracajú aj zahraniční vlastníci, ktorí nemajú možnosti sa svojej nehnuteľnosti na Slovensku venovať a tak poskytujeme servis na diaľku.
Naše referencie

Náš príbeh

V roku 2014 naša realitná kancelária vstúpila do Združenia realitných kancelárií Slovenska a Realitnej únie SR, čiže sme v kontakte s realitnými expertmi z celého Slovenska. Stretávame sa na formálnych školeniach i neformálnych akciách. Mnohé vzťahy prerástli aj do priateľstiev, čiže dokážeme efektívne spolupracovať na realitných prípadoch presahujúcich hranice regiónov.


Združenie realitných kancelárií SlovenskaRealitná únia SR


Napíšte nám

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.