Predaj domu v prekrásnej prírode v obci Skalité

99.900,- €

dohoda možná

Zobraziť fotogalériu (19 fotografií)

Ak hľadáte miesto víkendového, alebo trvalého bývania v pokojnej lokalite a nádhernej prírode, potom práve pre Vás prinášame túto charizmatickú nehnuteľnosť v obci Skalité.
Dom je postavený na rovinatom, slnečnom pozemku s rozlohou 876 m2 v tichej lokalite. Vstup na pozemok vedie cez prístrešok, kde môžu parkovať 2 autá, je priechodný z oboch strán a vstup do záhrady Vás nepochybne očarí svojou pestrosťou a množstvom motýľov, ktoré našli svoje miesto v celoročne kvitnúcich rastlinách a stromoch tejto čarovnej záhrady. Vstup do domu vedie cez malú terasu do predsiene, ktorá umožňuje vstup do jednej z izieb, ktorá momentálne slúži ako sklad. Druhou chodbou sa prechádza do kuchyne s kachľovou pecou, ktorá je plne funkčná a malá renovácia z nej urobí neopakovateľnú atmosféru pôvodného bývania, aké si pamätáme s detstva. Kuchyňa je priechodná s ďalšou izbou. Ďalšie dvere z chodby vedú do 3 izieb a kúpeľne s WC. V jednej z izieb sa nachádza krbová pec, ktorá zebezpečí prieduchmi teplo v celom dome. Konštrukcia stavby je zmiešaná, dom celopodpivničený, kde je možnosť dobudovania sauny, vírivky, či vinotéky, alebo iným potrebám budúceho majiteľa. Prechod s pivnice vedie do dolnej záhrady plnej ovocných stromov a kríkov, odkiaľ je nádherný výhľad na slnkom zaliatu prírodu .Do podkrovia je možne vyjsť vonkajším rebríkom, ktoré sa momentálne nevyužíva, nakoľko počet izieb je dostatočný pre bývanie aj viacpočetnej rodiny. Strecha je po rekonštrukcií, pokrytá kvalitným pozinkovaným plechom.
Dom je napojený na rezervoár, odpad vedený do žumpy, vykurovanie pevným palivom kachľovou, alebo krbovou pecou, nachádza sa tu aj klimatizácia, ohrev vody cez elektrický bojler.
Dobrá občianska vybavenosť, cyklotrasa, výlety do prírody, škola, škôlka, obchod, blízkosť hraníc s PL umožňuje zážitkové bývanie nie len vo voľnom čase, ale aj celoročne.
Cena 99 900 €.
Ak Vás naša ponuka zaujala, máte chuť dotvoriť túto nádhernú nehnuteľnosť podľa ďalších predstáv tu je kontakt:
Mgr. Mária Habčáková 1. Reality Rent, tel: 0903 564 094, dejova@reality-rent.sk

Podrobné informácie

2

5

441 m²

876 m²

435 m²

117 m²

osobné

aktívne

áno

studňa

230/400V

nie

žumpa

áno

vlastné - pevné palivo

áno

áno

áno

áno

Zmiešané

čiastočne

nie

po rekonštrukcii

áno

áno

nie

áno

áno

drevené

rovina

asfaltová cesta

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

sledovať ponuku

+421903564094

poslať správu

Slovensko
Čadca
Skalité
Kudlov
osobné
Rodinný dom
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Mária Dejová Habčáková

Mgr. Mária Dejová Habčáková

Senior maklér

hovorím po slovenskymówię po polskumluvim česky

Telefón: +421903564094
E-mail: dejova@reality-rent.sk

všetky realitné ponuky makléra

1. Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30
Žilina
010 01


Telefón: +421918632975
Mobil: +421918632975
E-mail: vandlik@reality-rent.sk
Web: www.reality-rent.sk