Video - Ponúkame na predaj luxusnú chatu v Rajeckej Lesnej pri Rajci

exkluzívne

119.000,- €

Zobraziť fotogalériu (20 fotografií) Spustiť video

1 Reality Rent ponúka na predaj chatu v krásnej lokalite Rajeckej Lesnej. Cata postavená mimo zastavaného územia obce v rekreačnej chatovej oblasti. Ide o samostatne stojaci rekreačný objekt celoročne využivateľný, osadený na rovinatom teréne využívaný ako chata pre individuálnu rekreáciu. Objekt nie je podpivničený a obsahuje tri nadzemné podlažia. Prízemie predstavuje dennú časť a obsahuje chodbu so schodiskom, kuchyňu, kúpelňu s WC, obytný priestor s murovaným krbom s uzavretým ohniskom. Druhé nadzemné podlažie obsahuje tri izby. Tretie nadzemné podlažie (podkrovné) je prístupné jednoramenným mlynárskym schodiskom a obsahuje jeden otvorený priestor využívaný ako izba.
Chata je zariadená nábytkom na mieru a vykurovaná lokálne od krbu s uzavretým ohniskom a teplovzdušnými rozvodmi v oboch podlažiach. Ako doplnkový zdroj tepla slúžia elektrické konvektory. Vnútorné rozvody vody sú vyhotovené pre studenú aj teplú vodu, ako zdroj teplej úžitkovej vody slúži el. zásobníkový ohrievač TÚV umiestnený vo verande. Kúpeľňa je vybavená splachovacou WC misou, keramickým umývadlom, sprchovým kútom s presklenými dvermi, pákovými batériami a keramickým obkladom stien a sprchy. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou z materiálov na báze dreva, nerezovým drezom s plochou pre odkvapkávanie, el. sporákom so sklokeramickou varnou doskou a rúrou na pečenie, digestorom a keramickým obkladom stien za linkou. Na poschodí v najväčšej izbe je vyhotovená priečka z posuvných dverí. Objekt je napojený na vlastný zdroj vody a rozvod el. energie. Vnútorná kanalizácia je vyhotovená od všetkých zariaďovacích predmetov a zaústená je do žumpy na priľahlom pozemku.
Chata bola skolaudovaná v roku 1993 a v roku 2008 bola kompletne zrekonštruovaná vrátane IS a terénnych uprav.
Dvesto metrov od chaty sa nachádza LYŽIARSKY VLEK AJ PRE NÁROČNÝCH LYŽIAROV. Do rázovitej obce Rajecká Lesná to je od chaty cca 3km. V obci sa nachádza jeden z najznámejších SLOVENSKÝCH BETLEHEMOV. Ku ďalšiemu lyžiarskemu stredisku v ďalšej rázovitej obci Čicmany je to 11,9 km.
V prípade záujmu volajte na 0918/632975

Podrobné informácie

neuvedené

3

5

59 m²

155 m²

49 m²

155 m²

osobné

úplne prerobený

aktívne

áno

studňa

230V

nie

žumpa

nie

sprchovací kút

vlastné - elektrické

nie

áno

áno

nie

nie

vlastné vyhradené

áno

Zmiešané

zariadený

áno

po rekonštrukcii

áno

nie

áno

áno

sledovať ponuku

+421918632975

poslať správu

Slovensko
Žilina
Rajecká Lesná
osobné
Chata
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Karol Vandlik, RSc.

Karol Vandlik, RSc.

konateľ

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskumluvim česky

Telefón: +421918632975
E-mail: vandlik@reality-rent.sk

všetky realitné ponuky makléra

1. Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30
Žilina
010 01


Telefón: +421918632975
Mobil: +421918632975
E-mail: vandlik@reality-rent.sk
Web: www.reality-rent.sk