Ponúkame na predaj Luxusný rodinný dom v obci Mojš

199.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (15 fotografií)

Obec Mojš patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim obciam v katastri mesta Žilina, kde sa postavilo za posledné roky najviac rodinných domov v rámci Slovenska. Svojou polohou obec poskytuje vynikajúce možnosti na príjemné bývanie a zároveň je táto lokalita v blízkej dostupnosti k mestu Žilina. Vďaka investíciám samotnej obce sa zrekonštruovalo viacero obecných objektov ako obecný úrad, škôlka, požiarna zbrojnica, dom smútku, budova telovýchovy, areál oddychovej zóny určený na prenájom občanov za účelom externej rekreácie, športoviská, ihriská, miestne komunikácie s osvetlením, dobudoval sa kamerový systém a mnohé iné.
V rámci občianskej vybavenosti sa v obci nachádza pošta, obchody, večierka, pohostinstvá, pizzeria, obecná knižnica, futbalové, športové a detské ihriská. V blízkosti obce sú ďalšie možnosti pre outdorové aktivity, volejbalové – plážové a viacúčelové ihrisko s umelým povrchom, detské centrum voľného času a detský Junglepark s minigolfom. Obec má priame spojenie s rekreačnou oblasťou Vodného diela Žilina, ktoré ponúka možnosť aktívneho odpočinku a športového vyžitia. Komfort pre bývanie v tejto obci dodáva aj ideálna dopravná dostupnosť mesta Žilina, vzdialenej len 3,5 km po novej komunikácii. Pripravovaný projekt samostatne stojacich jednopodlažných rodinných domov bude ideálnym miestom pre Vaše bývanie v tichej lokalite s krásnymi pohľadmi na okolitú krajinu.
Riešenie územie novovznikajúcej výstavby rodinných domov je citlivo včlenené do existujúcej zástavby obce. Súčasťou riešenia územia je nový prívod vody, nové kanalizačné a elektrické prípojky a prístupové cesty k jednotlivým rodinným domom. Ku každému RD je privedený optický kábel.
Prístupové cesty medzi domami sú asfaltové a sú vyriešené ako slepé ulice, aby sme zabezpečili intimitu a komfort pre užívateľov RD. Odpadové nádoby sú sústredené spoločne na vyhradených miestach. Ich súčasťou sú aj nádoby na separovaný zber odpadu (sklo, papier, plasty) RD
miesto stavby: obec Mojš
pozemok: 484 - 602 m
zastavaná plocha : 176 m2
úžitková plocha: 155,02 m2
parkovacie miesta: 2 (každé 4x6m)

Rodinné domy sú situované v katastrálnom území obce Mojš v žilinskom okrese na rovinatom slnečnom teréne. Novostavba RD je riešená ako 3, 4 až 5 izbový,nepodpivničený jednopodlažný objekt zastrešený plochou strechou. Konštrukciu RD tvorí stenový systém. Obvodový plášť je navrhnutý z presných tvárnic, ktoré sú z exteriéru zateplené zatepľovacím systémom. Horizontálne konštrukcie tvoria monolitické železobetónové dosky. IBV je navrhnutá tak, aby svojim riešením zohľadnila existujúcu zástavbu. Orientácia obytných priestorov maximálne využíva slnečné svetlo.
Vstupy do jednotlivych RD sú navrhnuté zo severo-východnej pozície. Terasa je orientovaná juhozápadne. Ostatné obytné priestory využívajú východnú a západnú orientáciu.
Ku každému RD sú priradené 2 parkovacie miesta
Vstup do interiéru rodinného domu je cez markízou prekrytý vstupný priestor. Vstupné dvere so svetlíkom umožňujú celodenné presvetlenie predsiene. Predsieň ponúka široký priestor pre umiestnenie denného šatníka. Obytný priestor RD je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí spojený priestor kuchyne, jedálenskej časti a obývacieho priestoru.
Nočná časť RD je pozdĺžne napojená na dennú časť a je oddelená deliacou priečkou. Deliaca priečka môže byť povrchovo upravená podľa požiadaviek klienta, resp. môže byť nahradená deliacim nábytkom (knihovňa, úložný priestor a pod.)
Z chodby sú orientované jednotlivé vstupy do miestností spálne, kúpelne a ďalších izieb.
V dome sa ďalej nachádza technická miestnosť a sklad. V technickej miestnosti je okrem technického vybavenia RD (kotol) umiestnené ďalšie wc s umývadlom a priestor pre práčku a sušičku. Sklad je vybavený policovým regálom.
V prípade záujmu volajte na 0918/632975

Podrobné informácie

vrátane provízie

1

3

174 m²

550 m²

137 m²

osobné

holopriestor

aktívne

áno

verejný vodovod

230V

nie

áno

TV káblový rozvod

áno

vlastné - elektrické

nie

nie

áno

nie

vlastné vyhradené

áno

nezariadený

áno

áno

nie

áno

áno

áno

áno

hliníkové

rovina

asfaltová cesta

sledovať ponuku

+421918632975

poslať správu

Slovensko
Žilina
Mojš
osobné
Rodinný dom - novostavba
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Karol Vandlik, RSc.

Karol Vandlik, RSc.

konateľ

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskumluvim česky

Telefón: +421918632975
E-mail: vandlik@reality-rent.sk

všetky realitné ponuky makléra

1. Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30
Žilina
010 01


Telefón: +421918632975
Mobil: +421918632975
E-mail: vandlik@reality-rent.sk
Web: www.reality-rent.sk